Pettunud ja kriitiline Mööl: kui praegu ka mängijad ei tunne häbi, siis võib-olla oleks targem hakata midagi muud tegema (8)

Karl Mööl tänases mängus. Foto: Jana Pipar / EJL

Tallinna Kalevi paremkaitsja Karl Mööl oli pärast 0:2 allajäämist Viljandi Tuleviku vastu väga löödud ja oma kaaslaste suhtes äärmiselt kriitiline.

"Tundub nagu napp allajäämine, aga samas vaadates esimest poolaega ja mängijate suhtumist - kui loiud oldi väljakul ja kuidas otsuseid vastu võeti -, siis ma ei ütleks, et see napp oli. See oli päris suur signaal paljudele, et kui nad tahavad kunagi paremad mängijad olla, siis tuleb väga konkreetselt peeglisse vaadata. Lõime teisel poolajal küll palju võimalusi, aga saime ikka jälle 0:2 sisse. See ei ole normaalne ja endast lugupidav jalgpallur peaks aru saama, et nii ei saa mängida," lajatas ilmselgelt pettunud Mööl intervjuus Soccernet.ee-le.

"Eks see jääb igaühe enda südametunnistusele, et palju ta täna väljakule jättis. Minu jaoks oli väga masendav mäng. Taga mitmendat mängu järjest niivõrd lihtsad väravad ja ees nii palju võimalusi viie meetri pealt, mida me ei suuda ära lüüa. Oleks üks mäng, aga juba mitmendat mängu niimoodi ... See on väga karm märk mängijatele, mida nad peaks muutma. Kas tehnikat, suhtumist või midagi muud. Praegu on väga keeruline seis - ega lihtne pole kuus mängu järjest pähe saada, eriti selliste mängijate jaoks, kes on mänginud kõrgemates meeskondades. Isegi kunagi Viljandis mängides ei saanud me nii palju järjest pähe. Kui praegu ka mängijad ei tunne häbi, siis võib-olla oleks targem hakata midagi muud tegema."

Kalev on küll jätkuvalt seitsmendal kohal, aga Tulevik jääb neist nüüd maha vaid kahe punktiga. Kaugel ei ole ka Kuressaare ja Pärnu Vaprus. "Ma olen enesekindel, et me välja ei kuku, suudame end kokku võtta ja näidata piisavalt sisu. Pärast sellist mängu tuleb aga järeldused teha."

Herol Riiberg. Foto: Jana Pipar / EJL

Herol Riiberg oli pärast lõpuvilet hoopis lõbusamas tujus. "Tabloo näitab, et 2:0 võitsime ja selles valguses olime paremad. Teadsime, et nad hakkavad domineerima, aga ka nende nõrki külgi. Kontratega olime päris ohtlikud. Päris teadlikult me ei tahtnud nii ära vajuda ja proovisime ülevalt kinni panna, aga mida mäng edasi läks, seda rohkem see toimis," sõnas Herol.

Kas Herol on juba sama hea kui eelmisel hooajal Viljandi Tulevikus? "Seda ei oska ma ise öelda, seda teavad pealtvaatajad, aga tunnen end pärast vigastuspausi päris hästi. Siia tulles ma päris sada protsenti fit ei olnud, aga aina paremaks läheb. Selle hooaja parim mäng on loodetavasti veel tulemas, aga senistest ma arvan küll (et oli tänane parim - R. V.). Tegelikult õnnestus Kuressaare vastu ka päris hästi."

SEOTUD MÄNGUD
8 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (8)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EESTI KOONDIS BELFASTIS
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all
NOORTEKOONDISED
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all (2)