Menüü
Veebisait

Pettunud Southgate: kui me ei võida mängu, siis on oluline seda mitte kaotada (Šotimaa kapten: väärisime võitu) (0)

Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate. Foto: Scanpix / Reuters / Marko Djurica

Inglismaa tegi kodusel Wembley staadionil EM-finaalturniiril Šotimaaga väravateta viigi ja peatreener Gareth Southgate ei jäänud tulemusega absoluutselt rahule.

"See oli frustreeriv õhtu. Ma ei tea põhjust, miks me ei võitnud seda mängu. Peame au andma Šotimaale, sest meil polnud võimalusi nende murdmiseks. Kui me ei võida mängu, siis on oluline seda mitte kaotada," lausus Southgate mängujärgses intervjuus ITV-le.

"Saame ainult iseenda otsa vaadata - see algab minust - ja asju paremini teha. Me ei teinud neid asju piisavalt hästi, et seda mängu võita. Peame sellest õppima," lisas Southgate.

Teisel poolajal Marcus Rashfordi vastu välja vahetatud Inglismaa kapten Harry Kane ITV-le: "See on aus tulemus. Šotimaa kaitses hästi ja blokeeris lööke õigel ajal. See polnud meie parim esitus, aga see on järjekordne punkt ja oleme lõppeesmärgile lähemal.

REKLAAM

Peame lihtsalt taastuma ja keskenduma järgmiseks mänguks - Tšehhi vastu on veel üks suur mäng ja tahame alagrupi hästi lõpetada. Punkt Šotimaa vastu ei olnud see, mida tahtsime, aga oleme samm lähemal. Üks samm korraga ja läheme juba edasi."

Inglismaa keskkaitsja Tyrone Mings BBC-le: "Muidugi on see tulemus pettumus, sest teame, et suudame paremini mängida. Tegime nullimängu, see on positiivne. Ma ei usu, et Šotimaa tahtis rohkem kui meie, aga me ei olnud nii voolavad ja dünaamilised, nagu tahtsime."

Šotimaa juhendaja Steve Clarke jäi mõistagi oma hoolealustega rahule, aga oleks tahtnud kolme punkti. "See oli hea õhtu. Mängisime hästi. Ma tean, et mul on head mängijad ja nad näitasid seda täna õhtul. Mul on hea meel oma mängijate ja meeskonna üle.

Meil oli võimalusi mäng võita. Inglismaal olid oma võimalused, aga mängu vaadates ei olnud aru saada, kes on favoriit. See on au meile. Mulle meeldis, kuidas me mängisime, kui meil oli pall ja tekitasime võimalusi," rääkis Clarke UEFA kodulehele.

Šotimaa kapten Andy Robertson UEFA kodulehele: "Meil olid head võimalused ja me väärisime võitu. Hoidsime palli suurepäraselt ja valmistasime Inglismaale peavalu. Võib-olla mõnel teisel õhtul oleksime veel rohkem saanud. Punkt hoiab meid elus ja oluline on seda tunnet hoida. Proovime viimases mängus positiivse tulemuse saada."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti