Pingile elu üle järele mõtlema jäetud Suso pani kriitikute suud lukku (0)

Stefano Pioli kolmas mäng AC Milani peatreenerina tõi lõpuks võidupunktid, kui Suso karistuslöögist alistati SPAL 1:0.

Fännid nõudsid eelmistes mängudes kahvatult esinenud Susot pingile ja said oma tahtmise, kuid esimesel poolajal oli Milani mäng näotu mis näotu - Samu Castillejo tabas korra paarilt meetrilt latti, aga see oli ka kõik. Külaliste füüsiline mäng valmistas Milanile suuri raskuseid.

Pioli pöördus ikkagi Suso poole ja 25-aastane hispaanlane jõudis väljakul olla vaid kuus minutit, kui sai 20 meetrilt karistuslööki proovida. Mõõdetud löök vasaku jalaga naelutas SPAL-i väravavahi Etrit Berisha paigale.

Milanil oli võimalus seisu veel kasvatada, kuid omad momendid avanesid ka SPAL-ile ja kokkuvõttes peab kodumeeskond ikkagi rahul olema, et punktid kätte sai. Ka tabelisse vaadates ei ole olukord enam nõnda trööstitu - neljas koht on vaid kuue punkti kaugusel.

AC Milan - SPAL 1:0 (0:0)