PJK hoidis Soirovi kuival ja sai teise järjestikuse võidu, aga jätkab liigatabelis viimasel kohal (galerii!) (1)

Pärnu Jalgpalliklubi sai Esiliiga 30. voorus hooaja kolmanda võidu, alistades kodus Tallinna Levadia U21 duubelmeeskonna 2:1.

Seejuures jäid võõrustajad Nikita Dronovi väravast 18. minutil kaotusseisu, aga nad pöörasid selle teisel poolajal magusaks võiduks, kui 59. minutil sahistas Eke Tormis Pikk ja 66. minutil realiseeris penalti Igor Mohhov. Levadia duubli eest mängis tund aega Tadižikistani ründaja Rustam Soirov, kes eile Premium liigas Nõmme Kalju vastu väljakule ei pääsenud.

Hooaja kolmanda ja teise järjestikuse võidu saanud PJK jätkab viimasel ehk kümnendal kohal, aga Viljandi Tulevikul on sama palju punkte. Kaheksandal kohal asuv Ida-Virumaa Alliance on seitsme punkti kaugusel. Levadia duubel on 53 punktiga neljandal kohal, jäädes Flora noortest ühe, Elvast kolme ja Harju Laagrist kaheksa punktiga maha.