Kalev püsib tiitlikursil: PJK neile vastumürki ei leidnud (0)

Täna peetud Esiliiga 19. vooru kohtumises võttis kindla võidu tiitlinõudleja Tallinna Kalev, kes alistas 3:0 Pärnu Jalgpalliklubi.

Kalev murdis pärnakate väravaluku lahti avapoolaja lõpus, kui esmalt tegi skoori Selim El Aabchi ning kaks minutit hiljem ka Ats Purje. Kohe teise poolaja alguses oli kalevlastel hiilgav võimalus eduseis lausa kolmeväravaliseks kasvatada, kui Hevar Aas punase kaardi teenis ja Kalev penalti sai, kuid El Aabchi jättis võimaluse paraku realiseerimata.

Kolmas värav ei jäänud aga tulemata - see sündis 63. minutil, kui oma mängu teise tabamuse sai kirja Purje.

Võidupunktid olid Kalevi jaoks tiitliheitlust silmas pidades üliolulised, sest esikohal olev Maardu on nüüd vaid kolme punkti kaugusel ees ja Kalevil endal on veel ka kaks mängu varuks. See tähendab, et kui Kalev suudab n-ö varumängudest võidupunktid võtta, kerkivad hoopis nemad kolme silma võrra Maardust ettepoole.