Põhja-Iirimaa peatreener: Eesti sisuliselt ei ohustanudki meid (3)

Põhja-Iirimaa jalgpallikoondise peatreener Michael O'Neill. Foto: Jana Pipar / EJL

Põhja-Iirimaa jalgpallikoondise peatreener Michael O'Neill oli pärast Eesti üle saavutatud 2:0 võitu rahul nii tulemuse, esituse kui ka meeskonna poolt üles näidatud kannatlikkusega.

"Teadsime, et kui suudame varakult värava lüüa, maandab see pinget oluliselt. Meil olidki võimalused, aga realiseerimine vedas alt, mis oli pettumus, sest mida kauem püsib seis sellises mängus 0:0, seda suuremaks muutub vastase eneseusk. Alustasime hästi, aga siis meie intensiivsus langes ning Eesti pääses mõneks ajaks paremini mängu sisse. Pidime neid kõrgemalt pressima.

Aga teise poolaja alguses suutsime läbimurde saavutada ja kokkuvõttes olen tulemusega väga rahul. Mehed on võidu üle õnnelikud, aga samas teadvustame, et oleme suutelised mängima palju paremini. See oligi mäng, millest eeldasime võitu," sõnas O'Neill.

"Eesti tegutseb organiseeritult ega luba endale palju väravaid lüüa. Oskasime oodata tihedat lahingut, ent pühapäevasele mängule otsa vaadates, siis ilmselt võime Valgevenelt oodata ohtlikumat ründetegevust kui Eestilt täna. Eesti asetuse tõttu me taktikalisi muudatusi tegema ei pidanud. Kui välja jätta Henri Anieri üks-üks olukord, siis sisuliselt ei ohustanud Eesti meid kohtumise jooksul kordagi," rääkis O'Neill. 

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID