Pohlak: ma ei tea ühtegi mängijat, kes oleks väärinud võimalust ja poleks seda saanud (10)

Foto: Liisi Troska

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak märkis noorte kaasamise teemast rääkides Eesti Päevalehele, et rahvuskoondis ei peaks olema koht, kus mängijaid arendatakse.

Rahvuste liiga esimesel hooajal C-tasandilt välja langenud sinisärkide keskmine vanus oli ajaloo üks kõrgemaid, ent Pohlak näeb seda probleemi peagi lahenevat. Noored peavad tema sõnul koha ise välja teenima.

"Mängijate arendamine ja koolitamine käib klubides. Kordan taas, et A-koondis on tulemuse peale mängimise koht ja seda nii Rahvuste liigas kui ka valikmängudes," selgitas Pohlak. "Koondises mängijaid arendada ei ole võimalik, on võimalik vaid aru saada, kas ja kuidas üks või teine mängija sellel tasemel toime tuleb, aga ma ei tea ühtegi mängijat, kes oleks väärinud võimalust ja poleks seda saanud."

"Näen järgmise aasta jooksul koondise põhikoosseisu tõusmas vähemalt kahte tänavust U-koondislast ja pärast seda järgmise aasta jooksul veel kuni kahte. Seda on palju, kusjuures kõnealune pealekasv saab olema loomulik ja vähimagi hinnaalanduseta."

SEOTUD LOOD
10 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (10)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Kloppi kättemaks: see pidi olema Bayern
VASSILJEV LAHKUS PIASTIST
EUROOPAST
 Ott Järvela | Uhhuu möllab ja lõhub ka jalgpallis
KÄIDIL LONDONIS KÜLAS
Vigastuste tõttu koduaresti jäänud Käit: ei jõudnud seda telekat enam kogu aeg vaadata
ÜLLATUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID