Põlatud poeg aitas Bayernil Schalkega põrandat pühkida (0)

Müncheni Bayern kasutas hiilgavalt ära neile kandikul ulatatud võimaluse, vähendades vahe liiga liidri Leipzigiga vaid ühele punktile. Kodus alistati 5:0 Schalke.

Kuna tabelis esikohta hoidev Leipzig jäi täna võõrsil alla Frankfurdi Eintrachtile, võimaldas see Bayernil nende kannule tõusta. Kodus alustas Müncheni meeskond väravategu juba 6. minutil, kui oma selle hooaja 21. liigavärava lõi Robert Lewandowski. Poolaja lõpus sokutati külalistele veel üks värav riietusruumi kaasa, autoriks Thomas Müller.

Kohe teise poolaja alguses kasvatas endine Schalke mees, 2018. aastal Gelsenkircheni klubist mitte just kõige paremal toonil lahkunud Leon Goretzka iluväravaga veelgi Bayerni edu, tähistades ühtlasi tabamust Schalke fännide ees. Kümmekond minutit hiljem lõi Thiago pärast Lewandowski eeltööd 4:0 ja lõppskoori vormistas tänu Schalke väravavahi Markus Schuberti rängale eksimusele Serge Gnabry.

Müncheni Bayern - Schalke 5:0 (2:0)
6. Robert Lewandowski, 45+2. Thomas Müller, 50. Leon Goretzka, 58. Thiago Alcantara, 89. Serge Gnabry