Menüü
Veebisait

Poolajakõnet pidades sõrme vigastanud Deschamps ei osanud öelda, kas ta jätkab ametis või mitte (0)

Foto: Scanpix / Heuler Andrey / Sport Press via ZUMA Press Wire

Prantsusmaa peatreener Didier Deschamps (54) rääkis MM-finaali järel, et suutis vaheajal enda sõrme vigastada ning polnud sada protsenti kindel, kas ta jätkab enda rollis.

Kohtumise 41. minutil otsustas Prantsusmaa peatreener teha topeltvahetuse, kui Olivier Giroud ja Ousmane Dembele vahetati Marcus Thurami ning Randal Kolo Muani vastu välja. Väidetavalt oli Deschamps Giroud' ja Dembele peale nii kuri, et suutis poolajakõne ajal enda näppu vigastada.

"Vigastasin kõnet pidades enda sõrme, sellised asjad paraku juhtuvad minuga. Tahtsin mängu muutust tuua. Me polnud füüsiliselt piisavalt head, et mängida maailmameistrivõistluste finaalis," rääkis Deschamps ajakirjanikele.

Ta lisas: "Ligi tund aega polnud me mitte kuidagi mängus sees. Vastastel oli meist rohkem energiat. Kuid me suutsime eikusagilt mängu tagasi tulla ning siis oli olukord juba täiesti teine. Meil oli võimalus veel normaalaja viimasel minutil mäng ära otsustada, aga me ei suutnud teha - see jääb kindlasti hinge kriipima. 0:2 kaotuse pealt poleks see kriipimine olnud nii suur, sest siis oleksime vastaseid kiitnud väga hea mängu eest. Ma ei taha Argentinalt midagi ära võtta, ent me olime võidule väga lähedal."

Alates 2012. aastast Prantsusmaa tüüril olnud Deschamps pole enda tuleviku osas veel kindel. Tööleping vutiliiduga lõppeb tänavuse aastaga, ent Prantsusmaa meedia väitel täitis peatreener turniiri jooksul talle seatud eesmärgi ning ka Prantsusmaa president Emmanuel Macron on avaldanud soovi, et Deschamps jätkaks ametis.

"Isegi kui me oleksime võitnud, poleks ma suutnud täna öelda, mida ma edasi teen. Mul on kahju enda mängijatest ja tiimiliikmetest. Uuel aastal ootab mind ees kohtumine alaliidu presidendiga ja siis selgub, mis minust saab," lausus prantslane.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
MM-ILE JOON ALLA
TAKTIKAPOOL
MM 2022 | Prantslaste koera matmispaik on teada, kui neli meest tegid kokku sama palju kui üks argentiinlane?
MESSI ON MAAILMAMEISTER!
Luup peale | See oli Messi õhtu. See oli Messi mäng. See oli Messi MM. Ja see on Messi jalgpall
Päeva klõpsud | Tõrje rinnaga, valel ajal vales kohas, kauaoodatud kohtumine kallimaga
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | Premium liiga elav legend Jürgenson Messist sõltuva Argentina võtmemehest: kas tunneksid ta Viru tänaval ära, kui tuleks vastu, Mäki kott käes?
PRONKSIMÄNG
Päeva klõpsud | Horvaatia võitis pronksi, mängijad tähistasid oma maimukestega
KUIDAS MÕISTA ÜLLATUST?
Siim Pulst | On see siis üllatuste MM või ei ole? Neli eri lähenemist, neli eri vastust
Ott Järvela | Cristiano Ronaldo kaotas lahingu, aga on sõja juba ammu ja mitu korda võitnud
JANURUBRIIK
Suur õllejaht Katari MM-il. Kust õlut saab, palju maksab ja kes seda joob?