Poolfinalistid selged: Kalev lõi tartlannadele viis, Flora Lootosele kaks korda rohkem (täiendatud) (0)

Flora kostitas Lootost kümne vastuseta väravaga. Foto: Brit Maria Tael

Naiste karikavõistlustel tagasid viimastena koha poolfinaalis Tallinna Kalev ja FC Flora, lülitades suurte võitudega konkurentsist vastavalt Tartu SK 10 Premiumi ja Põlva FC Lootose.

Kalev oli vahetusmängijateta tegutsma pidanud SK Premiumist võõrsil kindlalt üle, võites lõpuks 5:1. Skoori avas juba 7. minutil penalti realiseerinud Jana Pipar, kaks väravat lisas poolajal vahetusest sekkunud Kaili Pertel ning korra olid täpsed Emma Treiberg ja 90. minutil lõppskoori vormistanud Mari Abel. Tartlannade auvärav kanti Renita Roopalu nimele.

Flora sai võõrsil aga Lootosest jagu koguni 10:0. Kaks korda said värava üle rõõmustada nii Katrin Loo, Kelly Rosen kui ka Mari Liis Lillemäe, ühe tabamuse lisasid Kethy Õunpuu, Valeria Liik, Anastasia Ivanova ja Maarja Saulep.

Kaks poolfinalisti selgusid juba varem ja seejuures ilma mänguta, kui eelmise hooaja järel meistri- ja karikavõistlustest loobunud Tallinna FC Levadia naiskonna äralangemise tõttu pääses otse poolfinaali Saku Sporting. Mängimata sai edasi ka Pärnu JK, sest nende veerandfinaalivastane Tallinna FC Ajax andis enne kohtumist loobumiskaotuse.