Poolkaitsja vigastus heitis tumeda pilve Arsenali võidule (0)

Arsenal sai eilses Euroopa liiga mängus Poltava Vorskla vastu kindla 4:2 võidu, aga mängu 57. minutil tuli väljakult vigastusega ära poolkaitsja Lucas Torreira.

Torreira lonkas väljakult ära ja peatreener Unai Emery peab hindama uruguailase olukorda enne nädalavahetuse liigamänge. Torreira sai Poltaa Vorskla vastu oma esimese stardi Arsenali särgis, aga oli eelnevalt vahetusmehena muljet avaldanud.

"Iga mänguga, mis mängime, vastutan mina mängijate ja Torreira eest. Ma arvan, et tema jaoks oli parem mängust välja tulla," ütles Emery mängujärgselt.

"Ma loodan, et peale reedet ja laupäeva on ta pühapäevaks korras," lisas hispaanlane. "Lucas areneb koos meeskonnaga. Iga minut, kui ta mängib, mängib ta hästi."

Arsenal kohtub pühapäeval kodus Evertoniga. Meeskond on peale kahte järjestikust kaotust hooaja alguses võtnud liigas kolm võitu ja tõusnud seitsmendale kohale, Tottenhami ja Manchester Unitediga sama punktisummaga.