TV

Portugali imelaps näitab, et on jõudnud uuele tasemele (0)

Eelmisel suvel 126 miljoni euro eest Atletico Madridi siirdunud Joao Felixi esimene hooaeg päris ootustele ei vastanud. Teine on aga alanud hoopis vägevama pauguga.

Nädala keskel Salzburgile kaks väravat kõmmutanud Felix ei langetanud hoogu ka koduliigasse naastes. Osasuna väravavõrk pandi sahisema esimese poolaja lõpus ja teise keskel. Tegelikult avanes tänaseks 20-aastasel portugallasel suurepärane võimalus ka kübaratrikiks, kuid 48. minutil eksis ta oma teisel penaltil. Kui eelmisel aastal lõi Felix kogu hooajaga kokku üheksa väravat, siis tänavu on tal juba oktoobri lõpuks kirjas viis tabamust ja hooaeg algas hiljem kui mullu.

Atletico peatreener andis täna puhkust Luis Suarezele, keda Osasuna vastu koosseisu ei nimetanudki. Samuti olid väljas mitmed teised põhitegijad nagu näiteks Diego Costa, Yannick Carrasco ja Saul Niguez.

Päeva esimeses kohtumises teenis tõhusat võidulisa Athletic Bilbao, kes hilistest väravatest kodus 2:1 Sevillast jagu sai.

Athletic Bilbao - Sevilla 2:1 (0:1)