Post: tulemus ei vastanud mängupildile (1)

Sander Post. Foto: Brit Maria Tael

Tartu Tammeka särgis tänases 4:0 võidumängus Viljandi Tuleviku üle oma hooaja esimese värava löönud Albert Prosa tõdes Soccernet.ee-le, et ei eeldanudki nii vara tippvormi jõudmist. Tuleviku peatreeneri Sander Posti hinnangul ei olnud nii suur kaotus tema hoolealuste jaoks teenitud.

"Esimene poolaeg oli meil väga hea. Alustasime hästi, lõime väravaid ning kõik oli plaani järgi," sõnas Prosa mängu järel. "Aga kui vaadata teist poolaega, siis esimesed 15-20 minutit jäime natukene surve alla. Ei saa öelda, et midagi ohtlikku oli, aga ei saanud enda rünnakuid käima. See ei meeldinud kahjuks."

Kuidas Prosa enda hooaja algusega rahul on? "Kindlasti tahaks rohkem väravaid. Tänagi oli poolikuid võimalusi, aga kahjuks ei löönud ära. Aga teada oli, et mul algus hakkab raske olema, sest mul pre-seasonit ei olnud. Mul lähebki natukene aega, et tippvormi jõuda."

Prosa ise võttis teisel poolajal sisse koha keskväljal. "See oligi tingitud sellest, et teise poolaja esimesel 20 minutil jäime surve alla ja ei suutnud palli välja tuua," selgitas endine FC Flora ja Infoneti ründaja. "Mul oli vaja keskväljale appi tulla. Olen seda varem ka teinud, nii Floras kui ka Infonetis, kui oli vaja. See ei ole midagi uut. Aga samas loomulikult olen tipuründaja, kõige paremad omadused on seal."

Kuidas Prosa end kodulinnas tunneb? "Vahelduseks kodulinna tulla on ka hea. Seitse aastat on Tallinnas elatud. Olin juba harjunud Tallinna eluga, siin on natukene rahulikum. Tartu on minu kodulinn, kõik on korras."

Tuleviku peatreener Sander Post: "Teadsime, et hooaja algus ei saa meie jaoks lihtne olema. Hooaja ettevalmistus oli praktiliselt puudulik. Jäi väikeste asjade taha, ma ei ütle, et Tammeka oli meist nii suurelt üle. Mängupilt ja tulemus ei peegeldu."

Skooriga 0:3 lõppenud avapoolaega kommenteeris Post nii: "Esimene värav oli kauglöök ristnurka. Seal polnud midagi teha. Teise värava puhul jäime kahevõitluses tsenderduse järel alla ning kolmas värav oli rumal penalti, mittekuskilt. Sealt need väravad tulid ja paraku nii on."

Millal Tulevik võiks lõpuks oma tippvormi jõuda? "Raske öelda, millal see on. Loodame, et see on juba järgmine voor, selle poole me püüdleme. Mingid asjad võtavad väheke kauem aega kui teised asjad, aga proovime. Proovime võimalikult kiiresti," rääkis Post ja kinnitas, et mängudevahelistel perioodidel hooajaeelseid trenne järgi ei tehta ning valmistutakse konkreetseks mänguks.

Vaata täispikkasid intervjuusid alltoodud videost alates 1:57:57:

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
LIVE
Välismaa LIVE: Süle kauglöök hoidis trumpkaardid Bayerni käes  (ka Atleticole raske võit)
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Mets ja AIK kaotasid tabeli viimasele
EESTLASED VÕÕRSIL
Mets ja AIK kaotasid tabeli viimasele (0)