Prantsuse kahurid on kodumaa südamete murdmiseks valmis (0)

Teisipäeval Old Traffordil Prantsusmaa meistri PSG-ga kohtuv Manchester United tõusis üle pika-pika aja Premier League'is esinelikusse. Seda sümboolselt kahe prantslase hiilgemängu toel.

United sõitis 26. vooru avamängus külla tabeli eelviimasele Fulhamile. Claudio Ranieri hoolealused alustasid mängu hoogsalt, kuid poolvõimalustest kaugemale ei jõutud ning United otsustas oma kahe esimese võimalusega mängu saatuse ära.

14. minutil sai Pogba Martialilt karistusalas söödu ja virutas seejärel palli väga terava nurga alt ülanurka, üheksa minutit hiljem tegi Martial kauni soolorünnakuga 2:0. Ühtlasi jõudis Martial oma Premier League'i karjääri 50. resultatiivsuspunktini, mis tõstab ta alates mehe debüüdist (2015. aasta septembris)  Unitedi edukaimaks.

Kindel eduseis võimaldas Ole Gunnar Solskjaeri hoolealustel suhtuda ülejäänud 65 minutisse küllaltki vabameelselt. Teise poolaja keskel vormistas Pogba penaltist lõppseisuks 3:0.

Solskjaeri käe all 11 mängust kümnenda võidu saanud United tõusis esmakordselt pärast hooaja avavooru esinelikusse. Punkti kaugusel olev Chelsea kohtub homme Manchester Cityga.  Solskjaer ise kerkis aga selle hooaja Premier League'i võitude arvestuses Jose Mourinhoga samale pulgale.

Seitsme punktiga turvalisest tsoonist maha jääva Fulhami jaoks ei ole midagi kergemaks minemas, sest järgmise seitsme kohtumise jooksul tulevad neile vastamisi nii Chelsea, Liverpool kui Manchester City.

Fulham - Manchester United 0:3 (0:2)