Menüü
Veebisait

Prantsusmaa kaitsjal löödi 15 sekundiks pilt taskusse, Pogba ei nõua teda hammustanud Rüdigerile karistust (0)

Foto: Scanpix / Lukas Barth Tuttas / EPA

Prantsusmaa alistas eile õhtul EM-i avamängus 1:0 Saksamaa ning mängujärgselt selgus, et Benjamin Pavardil oli platsil 10-15 sekundiks pilt taskus. Räägiti ka Antonio Rüdigeri hammustamisskandaalist.

"See oli tõeline šokk, jah. Mul oli umbes 10 või 15 sekundiks pilt taskus," tunnistas Prantsusmaa koondise ja Müncheni Bayerni kaitsja Pavard beIN Sportsile. "On tõsi, et Saksamaa on väga hea meeskond, aga me suutsime nii kaitses kui rünnakul suurepäraselt esineda. Olime kui üks rusikas. Tunneme end hästi. Oleme füüsiliselt võimsad ja see loob tulevikuks head eeldused."  

"Kaitsesime kollektiivselt hästi ja see oli rohkem kui lihtsalt hea mäng. Saksamaa alistamine on eriline tunne. Teadsime, et esimene mäng on oluline ja nüüd taastume teiseks, mis toimub Ungaris juba õige varsti," vaatas ta ette laupäevasele matšile.

Saksamaa koondise universaal Joshua Kimmich leidis, et nemad polnud halvem meeskond väljakul. "Meil on taset, et tippmeeskondadele vastu saada. Prantsusmaa on selle turniiri suurfavoriit, aga peame näitama, et ka meie konkureerime tiitlile," rääkis ta ZDF-ile. 

REKLAAM

"Me polnud halvem meeskond väljakule. Suutsime domineerida, aga lasime endale rumala värava. Kõige ausam tulemus olnuks viik," teatas Kimmich.

Pogba ei soovi teda ampsanud Rüdigerile mängukeeldu

Esimese poolaja lõpus leidis väljakul aset vahejuhtum, kus Saksamaa kaitsja Rüdiger hammustas tema ees seisnud Pogba õlga. Prantslane sellest suurt numbrit ei tee, kuigi tunnistas, et nii tõesti oli.

"Oleme sõbrad. See polnud midagi erilist. Te nägite seda telekast, see on läbi ja kuulub minevikku. Ma ei nõua siit tagantjärgi kollast või punast, aga jah, ta näksas mind veidi. Tundsin seda ja teatasin ka kohtunikule, kes võttis vastu otsuse. Rüdiger ei saanud kaarti ja minu arust ongi nii parem. Ma ei taha, et teda selle eest karistataks."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti