Prantsusmaal ei võitnud allpool esinelikut mitte keegi (0)

Wissam Ben Yedderi väravad andsid Monacole kuuenda järjestikuse võidu. Foto: Scanpix / Eric Gaillard / Reuters

Prantsusmaa kõrgliiga 23. voorus oli kogu esinelik võidukas. Ülejäänud klubidest ei võitnud aga mitte keegi, kuna kuus kohtumist jäi viiki.

PSG oli 3:0 parem tabeli punasest laternast Nimesist. Angel Di Maria avas skoori, kui lõikas vastaste karistusala lähistel valesöödu vahelt ja paigutas palli alla nurka, ning andis teisele tabamusele hea tsenderduse, mille realiseeris peaga Pablo Sarabia. Lõppseisu keerutas tabloole 20 meetrilt liiga parim väravakütt Kylian Mbappe.

Monaco haaras kuuenda järjestikuse võidu, alistades Nice'i 2:1. Wissam Ben Yedder realiseeris esmalt penalti ning lõi hiljem võiduvärava ülitugevast karistuslöögist.

Liider Lille võttis oma viienda järjestikuse võidu, kui sai jagu Bordeaux'st 3:0. Kõik kolm väravat löödi teisel poolajal.

Teisel kohal paiknev Lyon alistas 1:0 Dijoni. Karl Toko Ekambi läbisöödu realiseeris 22. minutil Lucas Paqueta.

Marseille' juhtkonnaga tülli läinud ja lahkumisavalduse esitanud peatreener Andre Villas-Boase asemel juhendas meeskonda klubi treeningkeskuse direktor Nasser Larguet, kui Marseille mängis Lensi vastu maha 2:0 eduseisu ja piirdus 2:2 viigiga. Napolist hangitud Poola ründaja Arkadiusz Milik lõi oma uue koduklubi Marseille' eest esimese värava.

Bordeaux - Lille  0:3 (0:0)