Premium liiga 2. vooru sümboolne koosseis: Kalju mängijad domineerivad (0)

Foto: Jana Pipar

Premium liiga koostas avavooru sümboolse koosseisu, mis mängib 4-4-2 formatsioonis ja koosneb viie erineva tiimi mängijatest. Koosseisus on enim Nõmme Kalju mängijaid, kes alistasid 5:0 Maardu Linnameeskonna. 

Kui avavoorus ei mahtunud sümboolsesse koosseisu ühtegi Kalju mängijat, siis nüüd on seal neid koguni viis. Transist on kolm mängijat ning Levadiast, Tammekast ja Florast üks mängija. 

Väravasuul seisab FC Flora puurilukk Richard Aland, kes tegi Paide vastu nullimängu ning kelle tõrjeprotsendiks oli 100. 

Kaitseliini moodustavad kolm Kalju mängijat, kes said kirja nullimängu ning kaks nendest said kirja ka värava. Aleksandr Kulinitš sai peale eelmainitu kirja ka väravasöödu ning oli vooru teise parima InStat indeksiga mängumees. Maximiliano Ugge tegi peale värava löömist keskkaitsjatest enim edukaid driblinguid nind pealelööke raamidesse. Andri Markovitš tegi äärekaitsjatest enim võtmesööte ning võitis enim õhuduelle. Nõmmekate sekka mahtus ka üks Tammeka kaitsja - Akim Sairinen. Soomlane hoidis samuti null taga ning sai 2. voorus kõige kõrgema InStat indeksi keskkaitsjatest.

Poolkaitseliinis on kaks Transi mängijat, üks Kalju ning üks Levadia mängumees. Transi äärepoolkaitsja Joseph Saliste andis kolm väravasöötu ning tegi poolkaitsjatest enim sööte vastase karistusalasse. Vooru kõige kõrgema InStat indeksi saanud Deniss Tjapkin lõi kaks väravat. Levadia poolkaitsja Juri Tkatšuk andis enim täpseid sööte ning tegi poolkaitsjatest enim vaheltlõikeid. Transi mängija Eric McWoods sai kirja oma hooaja esimese tabamuse, on enim pealelöökide ning kahevõitluste võitmise arvestuses teine ning tegi rohkem edukaid driblinguid, kui keegi teine.

Ründesse mahtusid seekord Transi välismängija Julius Kasparavicius ning eelmise hooaja suurim väravakütt Liliu. Kasparavicius sai kirja kaks väravat ning ründajatest kõige kõrgema InStat indeksi. Liliu andis ühe väravasöödu ning enim võtmetähtsusega sööte. 

2. vooru sümboolne koosseis:

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID