Premium liigas 96 korda väljakul käinud endine mängija on politsei poolt tagaotsitav (lisatud põhjus!) (0)

Svjatoslav Jakovlev on politsei poolt tagaotsitav. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Viimati 2018. aastal Narva Transi eest Premium liigas mänginud Svjatoslav Jakovlev (26) on politsei poolt tagaotsitavaks kuulutatud.

Varasemalt on Jakovlev Eesti kõrgliigas esindanud ka Tallinna Levadiat ning Jõhvi Lokomotivi. Kokku on tal Premium liigas 96 matši ja 12 väravat. Erinevaid Eesti noortekoondiseid esindas Jakovlev 30 korda, lüües 4 väravat. Tunamullu esindas Jakovlev saalijalgpalli Meistriliigas Sillamäe FC NPM Silmetit.

Jakovlevi kohta on võimalik leida kolm kohtulahendit, millest viimane pärineb möödunud aasta oktoobrist, teised aastatest 2019 ja 2018.

Mulluses lahendis süüdistati Jakovlevi järgnevas: "Svjatoslav Jakovlevi süüdistatakse selles, et ta viis 02.10.2019 Narvas x asuvasse X X OÜ autoteenindusse sõiduki Mercedes-Benz registreerimismärgiga x remonti. 04.10.2019 sõidukile järele minnes avaldas Svjatoslav Jakovlev X X OÜ esindajale, et tehtud remonditööde 410 euro eest tasub x OÜ, kellega Svjatoslav Jakovlev aga seotud pole ega pole kunagi olnudki. Selliselt tekitas Svjatoslav Jakovlev ebaõige ettekujutuse X X OÜ-le ning tekitas varalise kahju eesmärgiga vabaneda ise rahalisest kohustuse täitmisest ja saades varalist kasu remonditud sõiduki näol."

Karituseks määrati talle 11 kuud ja 27 päeva vangistust, mis muudeti 357 tunni üldkasuliku tööks ümber, lisaks pidi ta maksma kannatanule 410 eurot ja Eesti Vabariigile 981 eurot sundraha ning 259 eurot menetluskulu.

Lisaks sätestas kohus Jakovlevile kuus kontrollnõuet: elama kohtu määratud alalises elukohas xxx; ilmuma kriminaalhooldaja määratud ajavahemike järel kriminaalhooldusosakonda registreerimisele; alluma kriminaalhooldaja kontrollile oma elukohas ning esitama talle andmeid oma kohustuste täitmise ja elatusvahendite kohta; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa elukohast lahkumiseks Eesti territooriumi piires kauemaks kui viieteistkümneks päevaks; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa elu-, töö- või õppimiskoha vahetamiseks; saama kriminaalhooldusametnikult eelneva loa Eesti territooriumilt lahkumiseks ja väljaspool Eesti territooriumi viibimiseks.

2019. aastal sai Jakovlev korduva lubadeta autojuhtimise eest tingimisi vanglakaristuse ja rahatrahvi. Lubadeta Jakovlev üritas politseid petta ja näitas oma juhilubasid omava venna (kes polnud hetkel Levadias mängiv Ioan Yakovlev, vaid nende kahe ühine vend - H. H.) ID-kaarti, kuid pettus ei õnnestunud. Viru Maakohus määras toona talle 10-kuulise tingimisi vangistuse ja 1240-eurose rahatrahvi.

Alates tänavuse aasta 8. märtsist on Jakovlev politsei poolt tagaotsitav. "Mees ei ilmunud õigeaegselt kriminaalhooldaja juurde, seetõttu väljastas kohus tema kohta kohtumääruse," vastas PPA pressiesindaja Pirjo Neissaar Soccernet.ee päringule.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Sten Reinkort: uskusin koondisesse jõudmist ka IV liigas mängides ja nüüd olen lõpuks siin!
HÄÄLED TASKUST
KOONDISLASTE KÄEKÄIK
Kahekordne Eesti aasta jalgpallur Sappinen sihib koondisega kõrgele: eesmärk on jõuda EM-ile
ALBIONI INTRIIGID
Udune Albion | Nügi ja sõimle, kui teisiti ei oska, aga ilma ambitsioonita pole midagi peale hakata
UUS ÜHENDNAISKOND MEISTRILIIGAS
Vapruse ja Tuleviku naiskonnad ühendasid jõud, pooled kodumängud peetakse Pärnus ja pooled Viljandis
PREMIUM LIIGA
Siim Pulst | Enamik Premium liiga märtsikuiseid mänge peetakse ebanormaalsetes oludes
KEERULISED PÄEVAD KATALOONIAS
Kius ja kättemaks või laristamine ja korruptsioon? Barcelona sumpab ühest mülkast teise
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
3
3
0
0
11:0
9
2.
Tallinna FCI Levadia
3
2
1
0
5:0
7
3.
Nõmme Kalju FC
3
1
2
0
3:2
5
4.
Pärnu JK Vaprus
3
1
2
0
3:2
5
5.
FC Kuressaare
3
1
1
1
3:3
4
6.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
2:2
4
7.
Paide Linnameeskond
3
1
1
1
2:2
4
8.
Tartu JK Tammeka
2
0
1
1
0:3
1
9.
Harju JK Laagri
4
0
1
3
2:9
1
10.
JK Narva Trans
3
0
0
3
1:9
0
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID