Prosa aitas oma teise väravaga Valletta võidule (2)

Eesti ründaja Albert Prosa (27) lõi esmaspäeva õhtul Malta kõrgliigas oma teise värava, aidates Valletta võidule tabeli viimase Lija Athleticu vastu.

Lija Athletic, kes on 19 vooruga kogunud vaid viis punkti, võõrustas tabeli teist Vallettat, kes asus mängu juhtima 34. minutil, kui täpne oli algkoosseisus alustanud Albert Prosa.

Teisel poolajal haaras Valletta juba 3:0 eduseisu, võõrustajad lõid oma 1:3 auvärava teisel üleminutil.

Prosa on Malta kõrgliigas viie matšiga löönud nüüd kaks väravat. 42 punkti kogunud liiga liidrile Balzanile kaotatakse vaid ühe silmaga.