PSG edumaa kahanes taaskord, närviline Montpellier mängis tulega (0)

Prantsusmaa kõrgliiga 29. mänguvoorus sai Monaco üllatuslikult jagu PSG-st. Närvesööva madina pidasid maha ka Bordeaux ja Montpellier, kellest viimane jäi juba avapoolajal kahe mängija võrra vähemusse.

PSG-d võõrustanud Monaco läks kohtumist juhtima 25. minutil, kui meeskonna kapten Wissam Ben Yedder esimesse posti saadetud palli jala välisküljega võrku rammis. Teisel poolajal kõksas Kevin Volland teisegi. Matši lõpptulemuse vormistas Wissam Ben Yedder, saates mänguvahendi Gianluigi Donnarumma abil üle väravajoone.

Kuna liider PSG omab 12-punktilist edu, siis polnud hooaja neljas allajäämine veel maailma lõpp. Teisalt, kolm neist kaotustest (19. veebruaril võidutses Nantes ja 5. märtsil Nice) on tulnud viimase viie mängu jooksul. Kolm punkti teeninud Monacol õnnestus seitsmendale pulgale tõusta.

Tabeli absoluutses põhjas istuv Bordeaux võõrustas keskmikku kuuluvat Montpellieri. Külalised läksid kohtumist juhtima 11. minutil ning mõni minut hiljem oli skoor juba 0:2. Poolaja lõpus saadeti viimase kaitsjana määruseid rikkunud Nicolas Cozza varakult duši alla, kuid penalti näol saadud õlekõrre jättis Bordeaux kasutamata. Sellega trall veel aga ei lõppenud, sest rohmaka vea järel seletama kukkunud Mihailo Ristic saadeti samuti väljakult minema.

Teisel kolmveerandtunnil pudises Bordeaux'le paar head võimalust, kuid kahe mehe võrra enamuses olnud sats ei suutnud skoori enda kasuks pöörata. Tasuks hooaja 15. kaotus.

Saint-Etienne - Troyes 1:1 (0:1)