PSG-ga seostatud keskkaitsja keeras avapoolajal käki kokku ja Inter sai hooaja kuuenda kaotuse (0)

Milan Škriniar jättis avapoolaja lõpus Interi kümnekesi väljakule. Foto: Scanpix / Nicolo Campo / IMAGO

Milano Inter sai Itaalia kõrgliigas kaks hoopi korraga, kui kodusel San Sirol lõpetati kohtumine kümnekesi ja Empolile jäädi 0:1 alla.

Inter jäi väravateta lõppenud avapoolajal kümnekesi väljakule, kui keskkaitsja Milan Škriniar korjas endale rumalalt kaks kollast kaarti ja eemaldati 40. minutil mängust. Ta sai teise kollase olukorras, kus tabas jalaga Empoli ründaja Francesco Caputo pead.

Škriniari on viimasel ajal seostatud Prantsusmaa suurklubi Pariisi Saint-Germainiga, sest tema praegune leping Interiga kehtib käimasoleva hooaja lõpuni ja 27-aastane Slovakkia koondise liider ei kavatse seda pikendada.

Škriniari eemaldamine sai Interile saatuslikuks, sest teisel poolajal ei suudetud kümnekesi viigist kinni hoida. Empoli kangelaseks kerkis vahetusest sekkunud 19-aastane Tommaso Baldanzi, kes realiseeris 66. minutil kontrarünnaku ja lõi oma liigahooaja neljanda värava.

Koduliigas hooaja kuuenda kaotuse saanud Inter jätkab tabelis 37 punktiga kolmandal kohal, kaotades liidrikohal olevale Napolile 13 ja mängu vähem pidanud AC Milanile ühe punktiga. Viimased viis mängu kaotuseta püsinud Empoli tõusis 25 punktiga Torino Juventuse ette üheksandal kohale.

Inter - Empoli 0:1 (0:0)