PSG kaotas. Mbappe: oleks tore mitte eelmist aastat korrata, muidu pole me midagi õppinud (0)

Prantsusmaa kõrgliigas sai PSG unistusele saatuslikuks 21. mäng - Lyon kinkis neile hooaja esimese kaotuse. Mängu käis vaatamas Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer.

Peagi kümme aastat koduliigas võimutsenud PSG ei ole seni suutnud kaotusteta hooajaga maha saada ja nii ei lähe ka tänavu. Kui Angel Di Maria nad juba seitsmendal minutil ette viis, tundus kõik õigel kursil liikuvat, kuid esimest korda pärast 2015. aasta jaanuarit kaotati mäng eduseisust.

"Jah, on keeruline ilma Neymarita mängida, aga peame sellega leppima," tunnistas PSG noor täht Kylian Mbappe igatsust ründepartneri järele. "Eelmisel aastal oli ta samuti vigastatud ja oleks tore samu vigu mitte korrata. Vastasel juhul näitaks see, et me ei õppinud mitte midagi."

PSG peatreener Thomas Tuchel, kes oli mängu eel avaldanud kahetsust "keerulise" jaanuarikuise üleminekuakna osas, tõdes samuti, et liidritest tunti puudust. "Me igatsesime neid, sest meil ei ole teist Neymarit või teist Marco Verrattit, aga usaldan oma mängijaid täielikult," rääkis sakslane. Juba järgmisel nädalal ootab PSG-d Meistrite liigas test Solskjaeri Unitedi vastu.

Kui PSG jaoks oli voor õnnetu, siis viimaks saabus kergendus Monaco leeri. Väljalangemistsoonist küll minema ei pääsetud, kuid Cesc Fabregasi väravast võetud 2:1 võit Toulouse'i üle võib tagantjärele osutuda hooaja murdepunktiks.

Lyon - PSG 2:1 (1:1)