PSG-l õnnestus vead parandada, Marseille'il aga mitte (0)

PSG pallurid Kylian Mbappe ja Danilo Pereira. Foto: Scanpix / Jean Catuffe / LPS / ZUMA Press

Prantsusmaa kõrgliiga 26. mänguvoorus õnnestus Pariisi Saint-Germainil naasta võidusoonele, kui Saint-Etienne'ist saadi jagu tulemusega 3:1. Lähim jälitaja Marseille kaotas taaskord punkte.

Oma eelmises madinas korralikult koperdanud Pariisi Saint-Germainil ei alanud ka Saint-Etienne'iga peetud matš soovitult, sest kaotusseisu jäädi juba 16. mänguminutil. Skoorijaks Denis Bouanga, kes palliga hooletult ringi käinud Danilo Pereiralt mänguvahendi ära napsas ning võrku saatis. Avapoolaja lõpus õnnestus Kylian Mbappel üks tagasi lüüa.

Teisel poolajal sai PSG oma mängu korralikumalt käima ning Kylian Mbappe lõi veel teisegi. Mänguseisu vormistasid Mbappe ja Pereira üheskoos: prantslane põrutas palli tagumisse posti, kust portugallane sai peaga jaole. Niisiis jäi PSG peale tulemusega 3:1.

Nende lähim jälitaja Marseille kaotas aga üllatuslikult punkte, sest 17. tabelireal paiknenud Troyes'ga mängiti 1:1 viiki. Marseille läks kohtumist juhtima enne pooltunni täitumist, kui Dimitri Payet saatis palli penaltipunktilt ristnurka. 90. minutil lõi Yoann Touzghar ühe tagasi ning mõlemad meeskonnad said tabelisse punkti.

PSG jätkab esimesel real, omades 15-punktilist edu. Marseille on kogunud 47 silma, kannul oleva Nice'i saagiks on hetkel 46.

Montpellier - Rennes 2:4 (2:2)
19. Ambroise Oyongo, 41. Sepe Elye Wahi - 8. Martin Terrier, 15. Benjamin Bourigeaud, 52. pen. Gaetan Laborde, 84. Lovro Majer

Strasbourg - Nice 0:0

Pariisi Saint-Germain - Saint-Etienne 3:1 (1:1)