PSG lasi asja jälle koledaks ning Lille on meistritiitlist nelja punkti kaugusel (2)

Presnel Kimpembe pärast punase kaardi teenimist. Foto: Scanpix / Anthony Bibard / FEP

Meistrite liigast langenud Paris Saint-Germain hakkab vägisi ilma jääma ka kodusest meistritiitlist, kui eile hilisõhtul viigistati 1:1 Rennes'iga. Nagu tavaks on saanud, siis läksid ka seekord PSG-l asjad käest ära ja mäng lõpetati kümnekesi.

PSG on sel hooajal teeninud koguni 13 punast kaarti, millest koguni üheksa on tulnud viimase 20 minuti jooksul ja hetkel, mil tablool pole nende eduseis.

Kolm näidet viimasest kahest nädalast: 71. minutil jäädi kodus Manchester City vastu 1:2 kaotusseisu, kuus minutit hiljem eemaldati Idrissa Gueye; korduskohtumises jäädi 63. minutil 0:2 kaotusseisu ja kuus minutit hiljem sai kohtumine kiire lõpu Angel Di Maria jaoks; Rennes viigistas 70. minutil mängu ja 89. minutil libistas julmalt vastasele sisse Presnel Kimpembe.

Kuigi kohtumine lõppes 1:1 viigiga, siis oli see PSG jaoks sisuliselt kaotus, sest nüüd anti Lille'ile viimaseks kaheks vooruks üks õlekõrs lisaks. Lille ei pea meistritiitli matemaatiliseks kindlustamiseks enam mõlemat kohtumist võitma, vaid piisaks ka neljast punktist.

Lõppenud voorus liider Lille'il võõrsil Lensiga probleeme polnud, sest Burak Yilmazi kahe värava toel teeniti 3:0 võit. Legendaarne türklane kasvatas sellega oma isikliku saldo 15 värava peale

Lens - Lille 0:3 (0:2)