PSG pääses koduliigas ehmatusega, liider Lille kaotas punkte (esinelik mahub kolme punkti sisse) (0)

PSG ründajad Mauro Icardi ja Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP

Pariisi Saint-Germain oli Prantsusmaa kõrgliigas lähedal punktide kaotamisele, aga sai Saint-Etienne'i vastu 3:2 võidu ja parandas tabeliseisu, sest liider Lille leppis Montpellier'iga viiki.

Koduväljakul mänginud PSG jäi 78. minutil kaotusseisu, kui Saint-Etienne'i eest skooris Denis Bouanga, aga liiga parim väravalööja Kylian Mbappe viigistas järgmisel minutil seisu. Valitsev meister haaras juhtohjad 87. minutil, kui Mbappe realiseeris enda teenitud penalti, aga Saint-Etienne vastas esimesel üleminutil, kui säras Romain Hamouma. Pariisi suurklubile päästis kolm punkti Mauro Icardi, kes suunas neljandal üleminutil Angel Di Maria tsenderduse väravasse.

Montpellier asus Andy Delorti väravast esimesel poolajal võõral väljakul Lille'i vastu juhtima, kuid Luis Araujo tabamus mõned minutid enne lõpuvilet viigistas seisu. Rohkem väravaid ei löödud. Lille edestab viis vooru enne hooaja lõppu Pariisi Saint-Germaini ühe punktiga.

Prantsusmaal on tiitlikonkurentsis neli meeskonda, seahulgas Monaco ja Lyon. Monaco alistas võõrsil Bordeaux'i 3:0 Lyon sai võõrsil 2:1 võidu Nantes'i vastu. Monaco kaotab Lille'ile kahe ja Lyon kolme punktiga. Teisisõnu, tiitlinõudlejad mahuvad kolme punkti sisse.

Lille - Montpellier 1:1 (0:1)