PSG-s taas erimeelsused: Cavani ei tulnud meeskonnaga fänne tänama (1)

Hiljuti Lyoni 5:0 võitnud Paris Saint-Germainis on mängijate omavaheline läbisaamine järjekordselt kõikuma löönud ründajate Neymari ja Edinson Cavani näol.

PSG on liigahooaega võimsalt alustanud, kui üheksast mängust on võetud maksimumpunktid. Viimases mängus teeniti Kylian Mbappe nelja värava abil küll suur võit, aga kohtumist jäi varjutama 35. minutil antud punane kaart keskkaitsjale Presnel Kimpembele.

Nimelt otsustas peatreener Thomas Tuchel viis minutit hiljem Cavani välja vahetada ning platsile saata uue keskkaitsja Thilo Kehreri. Uruguaylane nähtavasti solvus selle käigu tõttu ja kui pärast matši läks meeskond fännisektori ette aplodeerima, oli Cavani väljaande L'Equipe'i kirjeldusel riietusruumis ning lahkus staadionilt juba tükk aega enne tiimikaaslasi.

Meedia on veelgi õli tulle valanud Neymari ja Cavani väljakul toimuvast koostööst. Näiteks avalduvat statistikas, et brasiillane ei taha Cavanile üldse sööta. Viimati ei toiminud see koostöö kordagi, samas Kylian Mbappe andis Neymarile 19 korral palli ja sai prantslaselt selle ka 11 juhul tagasi.