PSG unistus Meistrite liiga veerandfinaalist on suure tagasilöögi lävel (1)

Paris Saint-Germaini ründaja Edinson Cavani sai viimases Prantsusmaa kõrgliigamängus vigastada ning uruguaylase osalemine Meistrite liiga kaheksandikfinaalis on nüüd suure küsimärgi all.

PSG võitis 1:0 Bordeaux'd ja ainsa tabamuse eest hoolitses Cavani, kes 42. minutil penalti realiseeris. Poolajal selgus, et 31-aastane mängumees oli oma reielihasele viga teinud ja vahetusest sekkus tema asemele Kylian Mbappe.

Koduse liiga osas PSG-l suurt põhjust muretsemiseks pole, sest vahe teise koha omaniku Lille'iga on 13 punkti ning mäng on veel ka varuks. Küll aga ootavad 12. veebruaril ja 6. märtsil ees olulised mängud Meistrite liiga kaheksandikfinaalis Manchester Unitedi vastu. Teada on, et maailma kalleim jalgpallur Neymar PSG-d aidata ei saa ja praeguse seisuga liitub temaga samuti Cavani.

"Peame ootama. Häid uudiseid mul pole," vahendab BBC PSG peatreeneri Thomas Tucheli sõnu. "Ma tõepoolest ei tea, kas ta [Unitedi vastu] mängib. Jah, see on murettekitav. Nii, nagu meil pole teist Neymari, pole ka teist Edit."