Puhkus Eesti vastu ei aidanud: Zlatan jäi nullile ja Milan kaotas punkte (0)

Zlatan Ibrahimovic ei saanud kirja väravat ega ka näiteks penaltit, mida ta nõudis. Foto: Scanpix / Fabrizio Carabelli / PA Images

Itaalia kõrgliiga 29. vooru avamängus libastus AC Milan, kes ei suutnud enamat hilisest viigist vähemuses lõpetanud Sampdoria vastu.

Milani ja Sampdoria matš esimeste koduväljakul algas küllalkti võrdselt ja avapoolajal näitasid paremat minekut isegi pigem Claudio Ranieri hoolealused. Teisel poolajal mindi ka juhtima, kui 57. minutil lõi oma liigahooaja üheksanda värava 38-aastane Fabio Quagliarella. Kaks minutit hiljem võttis Adrien Silva omale rumala teise kollase kaardi, jättes Sampdoria vähemusse.

Ülekaalus sai Milan mängu näiliselt enda kätte, aga väravani ei tahetud kuidagi jõuda. Kuivale jäi muuhulgas Zlatan Ibrahimovic, kes oli kolmapäeval Rootsi koondise maavõistluses Eestiga puhkepäeva saanud. Milan võitles aga lõpuni ja 87. minutil leidis Franck Kessie sööduga Jens Hauge, kes tabloole 1:1 lõi. Selle seisuga matš ka lõppes.

Hooaja alguses lennukat minekut näidanud Milan kaotas seega mõneti ootamatult punkte ja jätkab nüüd tabelis 60 punktiga teisel kohal. Liider Inter edestab neid viie silmaga, seejuures on neil kaks matši vähem peetud. Kaks kohtumist varuks on ka Juventusel, kes on 55 punktiga Milani selja taga.

AC Milan - Sampdoria 1:1 (0:0)