Pukki jätkas soonel, aga noori usaldanud Lampard riisus koore (0)

Inglismaa kõrgliiga kolmas mängudevoor jätkus Norwichis, kus kohalik City jäi 2:3 alla pealinnast külla sõitnud Chelseale.

Chelsea teenis esimestest voorudest kaotuse ja viigi, kuid tegi tänasele mängule suurepärase alguse, kui juba kolmandal minutil viis Tammy Abraham omad ühe puutega ette. Torm jätkus aga mõlemapoolselt: Todd Cantwell viigistas Teemu Pukki söödust, 20-aastane poolkaitsja Mason Mount viis Chelsea uuesti ette, kuid Pukki tõi pooltunniks tabloole 2:2 seisu.

Lõpuks lõikas Chelsea peatreener Frank Lampard noorte usaldamisest kasu ja teenis esimese ametliku võidu klubi peatreenerina. Kui Leicesteri vastu alustas Olivier Giroud, siis täna taas Abraham, kes mahtus 11 sekka ka hooaja avamängus Manchester Unitedi vastu ja eksis UEFA superkarikafinaalis otsustaval penaltil. 68. minutil oli just tema see, kes karistusala joonelt terava paugu alla nurka virutas ja võidupunktid tõi.

Suurt ohtlikuks Norwich teisel poolajal enam ei saanudki. Hoopis Chelsea sahistas veelkord võrku, kuid VAR leidis, et Olivier Giroud oli viiekastis liiga ahnelt läinud duelli väravavaht Tim Kruliga.

Norwich City - Chelsea 2:3 (2:2)