Rääbis Tammekasse tagasi ei igatse: praegust olukorda on kurb vaadata (11)

Kevin Rääbis. Foto: Brit Maria Tael

Eelmisel talvel Tallinna Kaleviga liitunud ründaja Kevin Rääbis (24) oma endisesse koduklubisse Tartu Tammekasse tagasi ei igatse.

"Ise ma Tammekasse tagasi ei igatse. Eks igal klubil on oma tõusud ja mõõnad ning positiivse poole pealt on Tammeka kindlasti sammu edasi teinud, kui vaadata punkte, positsiooni ja väravate vahet. Kui leitakse õiged mängijad õigetele positsioonidele, teeb see ainult rõõmu," kommenteeris Rääbis Tartu Ekspressile.

"Kui aga kõneleda miinuspoolest, siis palju olen mõelnud sellele, kui palju Tammeka laseb headel mängijatel ära minna: lisaks minule on ju lahkunud paljud teisedki. Nad ei oska mehi kinni hoida," jätkas Rääbis.

"Pole ju mõtet häid tegijaid üles kasvatada ja siis lihtsalt ära lasta. Ei ole teps mitte võimatu Tartus rahalisi võimalusi leida, küsimus on prioriteetides ja läbirääkimistes. Juhtkond peaks sellega tegelema, praegust olukorda on lihtsalt kurb vaadata."

Refereeritud artikli täisteksti loe Tartu Ekspressist.

11 kommentaari

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (10)

kaiiz   •  
ilmselt ei igatseta sind ka tagasi,tehti ju tartus korralik booo sulle....tsitaat ..ent kinnitas ühtlasi, et tagasi ta palkadega närutavat Lõuna-Eesti tiimi ei igatse....raha määrav vist.edasi siis kellajutud jne.sellega siis ei teeni või :) aga selles tal õigus mehi kinni hoida nad ei oska,jah.toodavadki mängijaid teistele kahjuks.kaasaja eestis pole tartul 3 hulka asja olnudki ja ei saa seda olema nii pea vist.midagi on mäda kapitaalselt.noorte sisteem võib hea ja suur olla,aga noored tahavad ka medaleid,mitte kõlkuda niisama.see ka areng,kui 7 tabelirealt tõused 6 ndaks,siis 5 ndaks,siis kukud alla jälle jne :D tartu omapära..kahjuks

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEERITS LIITUS TRANSIGA
EESTLASED VÕÕRSIL
KODUNE JALGPALL
VÄLISMAA MÄNGUD
EESTI LAUL
Kui Inger Eesti Laulu kinni paneb ja Eurovisionile sõidab, tuleb tänada ka Lionel Messit!
TÄHTSAT
PIKEMAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID