Rahvaliiga klubi võitis Narva Transi vastu teise poolaja, Zakarljuka sai punase kaardi (0)

Aleksandr Zakarljuka. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liigas seitsmendal kohal olev JK Narva Trans pääses Evald Tipneri karikasarjas 1/8-finaali, alistades Rahvaliiga klubi Team Helmi 2:1.

Tänavu Rahvaliiga kõrgeimal tasandil veerandfinaali jõudnud ja seal eeloleval pühapäeval FC Tarituga kohtuv Team Helm hoidis Tartus Tamme kunstmuruväljakul Transi nullil esimesed 30 minutit, kuid Roman Sobtšenko ja Aleksandr Zakarljuka tabamused kümmekond minutit enne poolajavilet andsid Transile kaheväravalise eduseisu.

Teisel poolajal skooris 49. minutil Team Helmi eest Kristofer Johan Arro. Kuna rohkem väravaid ei löödud, sai Team Helm teisel poolajal Transist jagu, kuid kaheksandikfinaali pääses Premium liiga klubi. Trans lõpetas mängu kümnekesi, sest 89. minutil sai punase kaardi Zakarljuka.