Rannajalgpallurid vandusid MM-valikturniiril Prantsusmaale alla (0)

Eile Šveitsile lõpptulemusega 4:12 kaotanud Eesti rannajalgpallikoondis sai Portugalis toimuval MM-valikturniiril ka teise kaotuse, kui Prantsusmaale vannuti alla 1:4.

Prantsusmaa lõi ühe värava nii esimesel kui ka teisel kolmandikul. Kolmandal kolmandikul löödi järjekordne värav, kuid väga õnnetust eksimusest, kui Janek Remmelgas kaotas palli üle kontrolli, tegi vastasele vea, teenis punase kaardi ning järgnenud standardolukorra lahendasid prantslased edukalt, kirjutab jalgpall.ee.

Eesti suutis koheselt vastata, kui lahtilöögist oli täpne Indrek Palm. Prantsusmaa kindlustas võidu kolm ja pool minutit enne lõpuvilet, kui värav löödi kontrarünnakust.

Alagrupi viimane matš ootab eestlasi ees homme, kui kohtutakse Aserbaidžaaniga. Päev hiljem, 24. juunil alustatavad neljase alagrupi kaks viimast juba kohamängudega. Esimesed kaks alustavad veerandfinaalidega reedel, lõplikud kohad saavad selgeks nädalavahetusel.