Rannakoondis lõpetas valikturniiri 14. kohaga (0)

Eesti rannajalgpallikoondis. Foto: EJL

Eesti rannajalgpallikoondise jaoks lõppes täna MM-valikturniir Portugalis Nazares. Üheksa päevaga kokku lausa kaheksa mängu pidanud koondis sai lõpuks 14. koha.

Eelringist edasi pääsenud Eesti jäi seejärel oma neljaliikmelises alagrupis viimaseks. Kohamängudes võideti Kasahstani 3:2 ja kaotati täna Taanile 6:7, vahendab jalgpall.ee.

Tänases mängus kaotas Eesti avakolmandiku 2:3, kuid juhtis teise kolmandiku järel 5:3. Neli minutit enne lõppu juhtis Eesti 6:4, aga seejärel lõi Taani kolm hilist väravat.

Euroopa tsooni MM-valikturniirilt pääseb finaalturniirile neli meeskonda.

Eesti - Taani  6:7 (2:3, 5:3)
4. Kaspar Kotter, 9., 17. Indrek Palm, 17. Janek Remmelgas, 23. Priit Mäeorg, 30. Joonas Laurits - 7., 33. Axel Damm, 8., 9., 34., 36. Casper Dorph, 26. Lukas Frandsen