Ravens lõi teisel poolajal neli vastuseta väravat ja pööras kaotusseisu võiduks (1)

Coolbet saaliliiga 5. vooru järele peetud kohtumises tuli taas kaotusseisust välja tartlaste Ravens Futsal Ares Security, kes pööras Sillamäe Npm Silmeti vastu 2:4 kaotusseisu 6:4 võiduks.

Enne mängu liigatabelis võrdsete punktide peal olnud meeskondade heitluses tõmbasid pikema kõrre tartlased, kes ühe vähempeetud mängu juures idavirulasi kolme punktiga edestavad. Ravens hoiab nüüd tabelis neljandat kohta, Silmet jätkab viiendana.

Kiirete väravatega alanud mängus hoidis avapoolajal initsiatiivi Sillamäe, kes läks pausile 4:2 eduseisus. Teisel poolajal lõid aga väravaid ainult tartlased ning võit võeti viimase kolme minutiga.

Kaks väravat said võitjate poolel kirja nii Temari Nuuma kui ka Juhan Kondike, ühe tabamuse lisasid Aleksandr Pruttšenko ja Kenn Laas. Sillamäe neljast väravast kolm kanti Aleksandr Dubõkini arvele. Sillamäe suurim väravakütt jääb liiga parimate arvestuses ühe väravaga alla vaid Viimsi Smsraha eest 21 korda täpne olnud Ervin Stüfile.