Ravens võitis punasest kaardist hoolimata, värava lõi ka saaliliiga debütant (0)

Kahe värava autor Temari Nuuma. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Tartu Ravens Futsal teenis Coolbet saaliliigas koduplatsil 4:1 võidu Aruküla Radiuse üle, hoolimata Erki Mõttuse avapoolaja punasest kaardist.

Ravens avas skoori kuuendal minutil, kui Kevin Sooaluste kaotas tartlaste värava all kukkudes palli ning võõrustajad läksid kiiresse edukasse kontrarünnakusse, mille lõpetas Ken-Krister Uuspalu.

14. minutil sai Mõttus oma teise kollase kaardi, aga poolaja eelviimasel minutil suurendas Temari Nuuma ilusa ristnurka lennanud löögiga Ravensi eduseisu.

Tristan Saupõld vähendas 33. minutil Aruküla kaotusseisu minimaalseks. Kolm minutit hiljem skooris aga oma Coolbet saaliliiga debüütmängus Andre Ojala, kelle kauglöök veeres Rainer Reinsaare jalge vahelt läbi. Lõppseisu vormistas Nuuma, kes saatis palli taaskord ristnurka. Nuumal oli hea võimalus ka kübaratrikiks, kuid tema hilise penalti Reinsaar püüdis.

Ravens tõusis hetkel liigatabelis neljandale kohale, Aruküla on seitsmes.