Rennes'il õnnestus kaduma läinud karikad leida (0)

Klubi mängijad 1971. aasta karikavõidu järel. Foto: Rennes'i Twitter

Prantsusmaa kõrgliigaklubi Rennes avastas jaanuaris, et nende võidetud kaks Prantsusmaa karikat on kadunud. Nüüd õnnestus trofeed leida.

Rennes'i president Olivier Letang teatas jaanuaris ootamatult, et kaks trofeed aastatest 1965 ja 1971, mis pidid olema klubi ajalugu tutvustava näituse keskmeks, on kadunud. Lugu on seda kummalisem, et Rennes'i auhinnakapp ei ole just üüratu, tähtsaid auhindu ei ole peale kahe karikavõidu saadud ja üldse viimane karikas pärineb 1982. aastast.

Nüüdseks on karikad  pärast kuid kestnud otsinguid välja ilmunud. 1965. aasta karikas saadeti pärast võitmist ringile kohaliku Bretagne'i piirkonna liiga klubide hulgas, et nemadki saaksid võidust osa, kuid unustati hiljem tagasi küsida. Teine, 1971. aasta karikas leiti aga klubi staadionilt.

"Paljude aastate ja liigutamiste tulemusena oli trofee nii hästi hoiul, et selle asukohta ei teadnud ükski klubi praegustest töötajatest," selgitas Rennes. "Alles pärast aktiivseid otsinguid koostöös klubi arhiveerijate ja ajalooliste organisatsioonidega õnnestus see ühest Roazhon Parki toast leida."

REKLAAM

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SUURED ALUSTASID
Meistrite liiga loos viskas kokku kolm superpaari
OLULIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID