Rogic: mängijad täitsid Flora vastu kõik eesmärgid (1)

Foto: Kasper Elissaar

Hoolimata 1:2 kaotusest, jäi Tallinna Levadia peatreener Aleksandar Rogic kohtumisega Tallinna Flora vastu väga rahule.

"Esiteks oli see väga hea mäng hooajaeelse ettevalmistuse varajases faasis. Panin tähele, et mõlema meeskonna mängijate jaoks oli kahe suure rivaali omavaheline vastasseis eriline kohtumine, mitte tavaline sõprusmäng. Minu jaoks oli see väga sümpaatne! Ma seadsin oma mängijatele selleks mänguks erinevad eesmärgid ja nad saavutasid need kõik. Olen mänguga väga rahul," kommenteeris Rogic Levadia kodulehele.

"Tulemus oli täielikult sekundaarne, vähemalt minu meeskonna jaoks. Selleks, et liigamängudes häid tulemusi saavutada, tuleb esmalt mõelda teiste asjade peale. Teeme kõik selleks, et kui saabub õige aeg ja tulemus peab olema esikohal, siis oleme selleks täielikult valmis igas oma mängu aspektis."

REKLAAM

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
1 kommentaar

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (0)

Urmas Moore Chelsea   •  
Tubli on. Täna õhtul vaadake FilmZONE film Eriüksus ja Levadia on selline vägev klubi kus on julge olla. Chelsea klubi juures nähakse mõõna aga kes saavad aru et prioriteet on muule liigale langenud kalendri tihedusest tingituna. FA LEAGUE ja UEFA CL. Siit peab valima maksimumi meeskonna jaoks. Inglismaa meistrivõistlused tuleb rahulikumalt minna kuna pole õnnestunud hoogu hoida. Levadia on Eesti CHELSEA. Ehita Slaavlane hea klubi ja tehke Teeverile ja Hundile ka mega pakkumine et nad jääksid. Kui Artjunini lasite minna ja Kobzari siis on ka paha aga jah. Ma oma mättaotsast seda ütlen. Edu ka Pohlakute Flora alleele:) Pärnu hoia lippu kõrgel ka kui sealne jalgpalli fänlus on kiskunud kaasa haiged fännid Andre Aav punti kes on ilmselt sealse maffia ettureid sest tahab ennast ullikesena siuuremalt näidata kui mina kohviveskina. Sõda on alanud fännide selekteerimisel nagu see pole igaühe asi ennast lollina välja tuua ka pühendunud siinsele politseile vabatahtlikult kaasa aidata. Eliitrühm võib olla igaüks kes aga seda kodanikuna hinda pn nõus maksma. Hoidke elu fookuses mitte inimest mafioosid ;)

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SUURED ALUSTASID
Meistrite liiga loos viskas kokku kolm superpaari
OLULIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID