Rogic: tegime kõike vastupidiselt eelmisele mängule (tahaks Levadiaga jätkata) (5)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic rõõmustas pärast karikavõistlustel Flora 2:1 alistamist, et meeskond suutis ülesandeid edukalt täita.

"Olin täna meeskonna üle väga uhke. Nad mängisid täpselt nii nagu ühte derbit mängima peab. Ilma karakterita ei saa derbisid võita," rääkis Rogic. "Suur austus vastasele, aga austasime täna ka ennast. Mängijad täitsid juhtnööre ja muidugi mõnel hetkel olime edukamad, mõnel mitte, aga kokkuvõttes mängisime täna väga hea mängu. Arvan, et väärisime seda võitu."

"Kõik, mida täna tegime, oli vastupidine sellele, mida eelmises mängus tegime. Selleks mänguks oli taktikaliselt väga lihtne valmistuda. Mängige lihtsalt täpselt vastupidi ja võite häid asju oodata," muigas serblane. "Austan Florat ja nende treenereid väga, mulle väga meeldib nendega mängida. Mulle meeldib Tallinna derbi - hea melu, hea staadion, hea väljak, kaks head meeskonda. Hea jalgpalli mängimiseks on vaja kahte meeskonda, ühest ei piisa."  

Rogic tõi sisse ka kodumaa. "Kaks päeva tagasi oli Belgradi derbi Crvena zvezda ja Partizani vahel, see oli meie jaoks väga hea soojendus. Selline rivaliteet surub alati jalgpalli üles. Seetõttu on need võidud minu jaoks väga magusad."

"Mäletan, et pärast viimast mängu kirjutasid sina kena ja õiglase artikli (viitab arvamusloole - I. L.), kus tõid välja statistika. Nüüd ootan teie portaalilt statistikat, millal oli viimane kord, kui keegi Flora ühel hooajal neli korda alistas?" naljatas Rogic. "Okei, superkarika võitsime penaltitega, aga ma arvan, et seda [nelja võitu] pole võibolla varem juhtunud. See on nende poiste töö seal riietusruumis."

"Meil on olnud mõned head ja mõned halvad mängud, aga see, kuidas nad iga päev töötavad ja pingutavad ... Üritan kõike võimalikult professionaalselt teha, mõned neist poistest on veel väga noored. Mõtlen kogu aeg, kuidas saan kohalikke mängijaid aidata - saan tuua teistsugust perspektiivi ja näidata jalgpalli millegina, mille nimel elada."

"Mõned mängijad olid hooaja alguses väga rahulikud (näitab käega sirget joont - I. L.) ja kui ma nüüd näen emotsioone, teeb see mind väga rõõmsaks. Olen uhke. Te küsite, mida ma neile ütlesin - seda sama, aga lühemalt, ja lõpetasin kokkuvõttega, et me küll võitsime, aga see on alles kaheksandikfinaal. Täitsime tänase eesmärgi, aga meid ootab veel pikk tee ees. See on järgmiseks hooajaks. Sel hooajal jõudsime kõikides karikamängudes eesmärgini."

"Levadia mängijad peavad hoidma mentaliteeti, et võita igas mängus. Muidugi on kõige tähtsamad meistrivõistlused, siis karikas ja siis superkarikas, aga minu jaoks on trofeede ja mängude võitmine midagi, mis toob võitjamentaliteeti riietusruumi. Lõpetame kõigepealt selle hooaja, meid ootab veel seitse mängu ja tahame endast parima anda."

Karikavõistlused jätkuvad veerandfinaalidega kevadel - kas Rogic on siis endiselt siin? "Ma tahan. Ma naudin siin töötamist. Näen, et inimesed minu ümber tahavad minuga töötada. Kui nii jätkub, siis ei ole mul probleeme."

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (5)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
Maradona võitlus kartellide külje all
DUELLI OOTEL
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat
MEISTRITE LIIGA
Kas vihatundest on võimalik vabaneda?
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID