Roma pääses linnaderbis katastroofist, aga üks hetk jääb tohutult kripeldama (0)

Itaalia kõrgliiga õhtu esimeses suures mängus leppisid pealinna derbis Roma ja Lazio 1:1 viiki.

Lähtepunkt oli mängule minnes seesugune, et Lazio suurepärane hooaeg on nad tõstnud tabelis kolmandaks ja suurest linnarivaalist seitsme punkti kaugusele. Ehk kaotus oleks Romale võrdunud sisuliselt katastroofiga, sest vahe oleks kärisenud juba üheksale punktile.

Algus oligi pealinna punasemal poolel tugev, sest Edin Džeko võimas pealöök viis nad 26. minutil juhtima, ent siis saabus pöördeline moment. Davide Santon oli juba nurgalöögi peaga auti klaarinud, kuid Roma väravavaht Pau Lopez tõi palli jordanpickfordilikult tagasi värava ette, kust Francesco Acerbi selle divockorigilikult sisse koksas. 34. minutiks oli tablool 1:1, mis jäi sinna mängu lõpuni. Roma küll oli teisel poolajal penalti teenimisele väga lähedal, ent VAR otsustas selle tühistada.

Itaalia kõrgliigas jätkub õhtu aga veel vähemalt sama suure mänguga, kui omavahel lähevad vastamisi Juventus ja Napoli. Sellest teeb LIVE-ülekande ka Soccernet.ee.

Roma - Lazio 1:1 (1:1)