Ronaldo jäi kuivale, aga Juventus lõi kolm väravat ja korjas kolm punkti (0)

Juventuse ründajad Cristiano Ronaldo ja Alvaro Morata. Foto: Scanpix / Alessandro Di Marco / EPA

Itaalia kõrgliigas kolmandal kohal olev Torino Juventus alistas koduväljakul Genoa 3:1, aga jääb endiselt meistritiitlist tosina punkti kaugusele, sest Milano Inter sai 1:0 võidu Cagliari vastu.

Juventus sai esimesel poolajal kaheväravalise eduseisu, kui neljandal minutil avas mänguskoori Dejan Kulusevski ja poolaja keskpaigas sahistas Alvaro Morata. Kuigi Gianluca Scamacca lõi teise poolaja algul ühe värava tagasi, siis lõppseisu vormistas 70. minutil Weston McKennie.

Meistrite liiga kohtade nimel heitlevad Napoli ja Rooma Lazio said kohustuslikud võidupunktid, kui Napoli alistas Fabian Ruizi ja Victor Osimheni väravatest võõrsil Sampdoria ja Lazio oli Sergej Milinkovic-Savici teise üleminuti tabamusest võõrsil 1:0 parem Hellas Veronast.

Neljandal kohal asuv Napoli kaotab Interile 15, Milanile nelja ja Juventusele kolme punktiga, aga edestab Atalantat ühe ja Laziot nelja punktiga. Seejuures on Atalantal ja Laziol mäng varuks.

Torino Juventus - Genoa 3:1 (2:0)
4. Dejan Kulusevski, 22. Alvaro Morata, 70. Weston McKennie - 49. Gianluca Scamacca

Sampdoria - Napoli 0:2 (0:1)