Ronaldo saatis debüütmängul vastase haiglasse (0)

Chievo Verona väravavaht Stefano Sorrentino viidi pärast kokkupõrget Cristiano Ronaldoga haiglasse.

Serie A hooaja avamäng oli ühtlasi viiekordse maailma parima jalgpalluri Ronaldo debüütmäng Juventuses. Endine Real Madridi staar ise väravat kirja ei saanud ning ka Itaalia liiga tiitlikaitsja oli kolme punkti võtmisega raskustes, kuid Federico Bernardeschi 93. minuti värav tõi siiski külalistele 3:2 võidu.

Kohtumise lõpuminutitel põrkus Ronaldo õnnetult kokku Chievo 39-aastase väravavahi Stefano Sorrentinoga. Mario Mandžukici värav samast olukorrast tühistati ning veteranist puurilukk viidi koheselt haiglasse. Viimaste väidete kohaselt pääses Sorrentino peatraumast, kuid murdis ninaluu.

Sorrentinot asendanud Andrea Seculin jõudis väravasuul enne Bernardeschi tabamust olla vaid vaevalt kaks minutit.