Ronaldo üleaja penalti vähemuses Milani vastu andis Juventusele väärtusliku võõrsilvärava (0)

Torino Juventus sai Itaalia karikavõistluste poolfinaali avamängus võõrsil AC Milanilt kätte 1:1 viigi, kuna Cristiano Ronaldo realiseeris üleajal penalti.

Juventus valdas küll rohkem palli, aga jäi teravuste loomisega hätta. Rohkem pealelööke sooritas Milan, kuid nendega sai Gianluigi Buffon esialgu edukalt hakkama.

61. minutil proovis Ante Rebic neljandat korda palli Buffonist mööda lüüa ja sedapuhku õnnestunult, suunates Samu Castillejo tsenderduse jalaga alla nurka.

Mõni minut hiljem tabas Rebic oma karistusalas käega Juan Cuadradot näkku, kuid Juventus veel penaltit ei saanud.

71. minutil jäi Milan arvulisse vähemusse. Avapoolaja lõpus protesteerimise eest juba hoiatuse saanud Theo Hernandez tegi Paulo Dybalale vea, mille tõttu nägi oma teist kollast kaarti.

Juventus sai kümnemehelise Milani vastu väärtusliku võõrsilvärava kätte penaltist, mis määrati selle eest, et Ronaldo käärlöök tabas lähedalt Davide Calabria kätt. Milani jaoks karmi otsuse järel lõi Ronaldo penalti keskele, kui tiksumas oli esimene üleminut.

Korduskohtumine toimub 4. märtsil Juventuse koduplatsil. Milani staarründaja Zlatan Ibrahimovic jääb sellest eemale, kuna sai täna liigse kollase kaardi.

Milan - Juventus  1:1 (0:0)