Rooma derbis kordus kahe aasta tagune stsenaarium (Inter tõugati neljandaks!) (0)

Itaalia kõrgliiga 26. voorus sai Lazio magusa võidu linnarivaali AS Roma üle. AC Milan kerkis liigatabelis kolmandale kohale.

Lazio suutis viimati AS Roma koduplatsil üle mängida 2017. aasta 1. märtsil. Tegemist oli küll Itaalia karikamänguga ja nopiti 2:0 võit, kuid nüüd, kaks aastat hiljem, tehti seda taas, ja löödi muuhulgas ka üks värav rohkem.

Endine Ecuadori koondise ründaja Felipe Caicedo viis Lazio 12. minutil juhtima. Järgmise tunni jooksul väravaid ei löödud, aga seejärel põhjustas Federico Fazio penalti, mille realiseeris Ciro Immobile. Lõppskoori vormistas Danilo Cataldi.

AC Milan teenis hispaanlasest kaitsemängija Pol Lirola 35. minuti omaväravast napi võidu Sassuolo üle. Seejuures jäid külalised ka teisel poolajal Andrea Consigli punase kaardi tõttu vähemusse, kuid Milan rohkem väravani ei jõudnud. Võiduga tõugati suur rivaal Milano Inter tabelis neljandale positsioonile.

Lazio - AS Roma 3:0 (1:0)