Roops lõpetas karjääri ja hakkab Tammeka naiskonna peatreeneriks (4)

Sirje Roops. Foto: Imre Pühvel

Tartu Tammeka naiskonna peatreeneriks saab uuest hooajast senine mängija, kapten ja noortetreener Sirje Roops (26), kes ühtlasi lõpetab oma mängijakarjääri.

15 korda Eesti naiste koondist esindanud ja veei 2017. aasta sügisel Napolist pakkumise saanud Roops tõdes, et mängimisest loobumine oli keeruline otsus. "Ma tundsin, et olen treener, kes mängib, mitte mängija, kes annab trenni. Ehk tegelikult tegi aeg selle otsuse minu eest. See oli raske, see oli kurb, aga hetkel ma olen täiega rahul," sõnas Roops intervjuus Tammeka kodulehele.

"Naiskonnaga oleme mingil määral seisnud ühe koha peal, üldjuhul me ei ole saanud paremaks, me ei ole muutunud halvemaks. Mängijad on muutunud, aga võistkonna üldine tase on kogu aeg sama olnud. Nüüd olekski vaja aidata võistkond järele sellele, mis on jäänud mõned aastad tegemata. Ehk jõuda tasemele, kus me kunagi olime, ja siis hakata edasi minema. Võimalikult palju on hetkel vaja järele aidata füüsiline pool," rääkis Roops. "Tabelikoha pealt... ma ei tahaks üleminekumänge mängida."

Eelmised kaks hooaega juhendas Tammeka naiskonda Maiko Tamme. Viimati pidid tartlannad meistriliiga kohta kaitsma üleminekumängudel.

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (4)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROOPA LIIGA
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
PÕNEVAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID