Rõuge oli lähedal imelisele tagasitulekule, kuid karikavõidu teenis Viimsi (0)

Saalijalgpalli karikafinaalis tuli Rõuge Saunamaa (II liiga) 0:5 kaotusseisust 4:5 peale, kuid lõpuks võitis Viimsi Smsraha (meistriliiga) 7:4.

Skoori avas neljandal minutil Oleksandr Sorokin madala pommlöögiga keskringist. Veel sama minuti sees duubeldas Jevgeni Merkurjev Viimsi edu, tulistades kontrarünnakul palli ristnurka. Tänu Artur Makarovi tabamusele suundus meistriliiga meeskond vaheajale 3:0 eduseisus.

Ervin ja Edwin Stüf viisid 28. minutiks Viimsi juba 5:0 ette, kuid Tarvo Piho tabamus ja Kristo Perli kübaratrikk aitasid Rõuge uskumatu comeback'i lävele.

Lõppsõna jäi siiski Viimsile, kui Merkurjev kõmmutas võrku kümne meetri trahvilöögi ja Ervin Stüf sepistas oma teise värava.

"5:0 peal oli hea tunne, aga siis lasime vist natuke lõdvaks. Rõuge oli väikese väljaku peal tubli ja näitas head vastupanu, lüües neli väravat tagasi. Lõpus pidime rohkem pingutama," kommenteeris Ervin Stüf jalgpall.ee otseülekandele.

Rõuge kapten ja kübaratriki autor Perli jäi üldiselt finaaliga rahule. "Ei oodanud, et nii palju väravaid lööme. Kui 4:5 peale tulime, siis tahtsime juba rohkemat ja ootasime võitu, aga meie enda lollide vigade järel löödi meile karistuslöögist ära," lisas Perli.