Rõuge Saunamaa ja Sillamäe Kalev pääsesid Coolbet saaliliigasse (0)

Rõuge Saunamaa alistas Coolbet saaliliiga otsustavas üleminekumängus Sillamäe Kalevi 6:5 ja pääses järgmiseks hooajaks meistriliigasse. Kõrgseltskonda lunastas koha ka Kalev.

Järgmisel hooajal mängib Coolbet saaliliigas senise kaheksa asemel kümme meeskonda - koha säilitasid kõik tänavu seal osalenud meeskonnad ja aste kõrgemale liikusid Rõuge ja Kalev. Joone alla jäi Aruküla Radius, kes alistas üleminekumängude avalahingus Rõuge 3:2, aga kaotas seejärel Kalevile koguni 2:7. Kõik nimetatud meeskonnad korjasid võidu ja kaotuse, aga Arukülale sai saatuslikuks halb väravate vahe.

Viimases üleminekumängus ei olnud Rõuge kordagi kaotusseisus ning minut enne lõpuvilet vormistas lõppseisu Gaspar Vainula värav. Vainula lõi Kalevi vastu koguni neli väravat, lisaks skoorisid Janek Siska ja Siim Tillemann. Kalevi eest lõi kaks väravat Vassili Kulik, ülejäänud tabamused lisasid Dmitri Gussev, Aleksandr Mutik ja Artur Timoska.