Rumalad punased kaardid varjutasid Chelsea penaltiseeria võitu (0)

Viimased kolm mängu järjest 0:0 viiki mänginud Chelsea sai lõpuks kaane maha, kuid vaatamata sellele oldi karikavõistlustel Norwichi vastu suurtes raskustes, kui edasipääs vormistati alles penaltiseerias.

Üheteist päeva eest lepiti Norwichis väravateta viiki ning täna särasid ümmargused nullid Stamford Bridge'i tablool veel 54. minutini. Seejärel tegi oma ära mees, kes kuulujuttude kohaselt õigepea Londonist lahkuda võib - Michy Batshuayi.

Paraku ei suudetud edu lõpuni hoida ning neljanda üleminuti viigiväravast läks mäng lisaajale ja penaltiseeriale. Lisaaja lõpus korjasid Chelsea ründeässad Pedro ja Alvaro Morata endale punased kaardid, kusjuures mõlemad teenisid esimese kollase sukeldumise eest. Penaltiseerias vormistati siiski võit ära, kui kõik pallid võrku saadeti. Valitsevale Inglismaa meistrile piisas Willy Caballero ühest tõrjest.

Eile ja täna pidasid oma kordusmängu viis Premier League'i klubi ja neist neli said suurema või väiksema raskusega edasi. Lisaks Chelseale jõudsid 32 hulka ka Leicester, West Ham ja Swansea. 0:3 kolaka sai Wiganilt aga Bournemouth.

Chelseat ootab järgmises ringis Newcastle United.

Leicester - Fleetwood Town 2:0 (1:0)