Saag lõi hooaja esimese värava II liigas (Gueye tegi seal debüüdi) (0)

Kaimar Saag. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Mullu Premium liiga väravaküttide edetabelis 13 tabamusega teist kohta jaganud Kaimar Saag lõi täna oma uue hooaja avavärava II liigas.

Viljandi Tuleviku ridadesse kuuluv Saag sai jaanuaris treeningul vigastada ja käis veebruaris operatsioonil. Täna sai traumast taastunud ründaja oma hooaja esimesed 60 minutit kirja Tuleviku duubelmeeskonna eest.

Tulevik U21 alistas II liiga lõuna/lääne piirkonnas 3:0 FC Kose, kõik väravad löödi esimesel poolajal. Saag tegi 29. minutil seisuks 2:0.

Samas kohtumises debüteeris Tuleviku talvine täiendus, Senegali poolkaitsja Galaye Gueye. Tema tegi kaasa kõik 90 minutit. Täismängu tegi ka Koset esindav Tallinna Flora president Pelle Pohlak.

Tuleviku esindusmeeskond võõrustab homme Premium liigas Tallinna Levadiat.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

23. mail kell 12.00 Viljandi kunstmuruväljakul

Viljandi JK Tulevik U21 - FC Kose 3:0 (3:0)
10., 32. Johannes Metsmaa, 29. Kaimar Saag

Hoiatused: -
Peakohtunik: Raiki Mänd
Abikohtunikud: Jaanus Allas, Kristjan Kruk

Tulevik U21: Kaupo Kruusmäe, Robin Marandi (75. Oosip Mägi), Johannes Metsmaa (71. Silver Metusala), Paul Aleksander Pai, Jarmo Randmäe (60. Tenar Tepper), Karl Siimson, Cevin Suurhallik, Rando Tiri, Galaye Gueye, Kaimar Saag (60. Sander Liir), Gustav-Hendrik Seeder (60. Jack James Brereton).
Varus: Jack James Brereton, Karl Erik Jürisson, Sander Liir, Silver Metusala, Oosip Mägi, Tenar Tepper, Johannes Rebane.

Kose: Rene Aljas, Markos Leppik, Lauri Mihkelson, Pelle Pohlak, Erlend Rohtsaar, Sten Tomson (71. Martin Bukin), Sven-August Tomson, Kenny Vahter, Kevin Vahter, Martin Viiklaid, Kaivar Kull (56. Joosep Simson).
Varus: Martin Bukin, Joosep Simson.