Saaliliiga avaõhtul sõitsid võidupunktid Tartust Tallinna (1)

Temari Nuuma kahest väravast Ravensile ei piisanud. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Coolbet saaliliiga uus hooaeg algas reede õhtul Tartus, kus kohalik Ravens jäi 3:4 alla Cosmosele.

Hooaja esimesed kaks väravat kirjutati Nikita Tšernei nimele, kes mänginud Eesti U18 koondises ja esindanud Premium liigas põgusalt Tallinna Kalevit. Hiljem on 28-aastasest mehest saanud aga arvestatav jõud saalikoondises.

Avapoolaja võitiski Cosmos 2:0, kuid teine poolaeg algas Ravensile kahe väravaga Temari Nuuma jalast. Õhtule sobivalt vastas peagi omapoolse duubliga Cosmose Mark Ivanov ja siis olnuks justkui tartlaste kord, kuid Raul Rebane suutis tagasi lüüa vaid ühe ja viimase viie minuti ponnistused Ravensile viiki ei päästnud.

Mullu lõpetasid meeskonnad tabelis neljanda-viiendana. Kuigi mõlemad kogusid 27 punkti, jäi siis ettepoole Ravens.

Ravens Futsal Ares Security - Tallinna FC Cosmos 3:4 (0:2)
21., 23. Temari Nuuma, 35. Raul Rebane - 5., 12. Nikita Tšernei, 27., 33. Mark Ivanov

Hoiatused: 40. Kristjan Paapsi - 27. Juri Pronin

Ravens: Rene Kolsar, Ville Tüve, Jan Mihkel Leetsaar, Kenn Laas, Mikk Laas, Aleksandr Pruttšenko, Temari Nuuma, Raul Rebane, Karl Sassian, Mats Plado, Siim Tenno, Kristjan Paapsi, Mihkel Lõhe, Juhan Kondike.

Cosmos: Vadim Beljakov, Mihhail Timošenko, Juri Amosov, Mark Ivanov, Artur Tukmatšov, Pavel Rubel, Maksim Babjak, Nikita Tšernei, Boriss Poddubnõi, Juri Pronin, Oleksi Drobiazko, Marek Naal, Mihhail Šrubkovski, Jevgeni Skamnitski.