TV

Saaliliiga põhiturniir lõppes maiuspalaga (2)

Saalijalgpalli meistriliiga põhihooaja viimases mängus alistas Tartu Ravens Futsal Ares Security koduväljakul 7:5 Sillamäe Alexela.

Ravens hakkas võidule vundamenti laduma varakult, kui 12 minuti järel juhiti 3:0. Kuid Alexela vähendas vahe seejärel minimaalseks ning läks teisel poolajal isegi 4:3 juhtima.

Ülipõneva viimase 15 minuti toel võttis Ravens siiski magusa võiduga, kusjuures vähem kui kaks minutit enne mängu lõppu oli seis veel viigis.

Juba enne tänast mängu oli selge, et põhihooaja teine Alexela läheb koos tiitlikaitsja Viimsi Smsrahaga otse poolfinaali. Viimase mänguga neljandaks tõusnud Ravens hakkab koha eest nelja parema seas võitlema Tallinna Cosmosega. Teises veerandfinaalis kohtuvad Narva United ning Kohila.